Co nabízím?

Do mých služeb patří i veškerá promo aktivita pro kapely (vlastní webové stránky, Facebook i Instagram), spolupráce s několika firmami pro výrobu merchandise, spolupráce s mediálními partnery, fotografické služby, kamerové záznamy koncertů, nahrávací studio, spolupráce s většími i menšími festivaly, klubovou scénou a v neposlední řadě i managering kapel. Více.

logo-ozsmusic-cz

Produkce

zprostředkování koncertů, tour a festivalů od samého počátku až po skončení akce pro kapely a týmy, které mě osloví, doplnění programů kapelami, zajištění prostor a technického vybavení pro hudební akce

Managering

zastoupení a vedení aktivit zastupovaných kapel pod záštitou Company, managering Vámi vybraných akcí (koncert, tour, festival)

Merchandising

zajištění výroby a samotného prodeje kapelního merche, možnost využití eshopu za minimální náklady

Ostatní služby

zajištění živého záznamu koncertu

zajištění fotografa a následných reportů z akce a další

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte mě!

!!! Předvánoční doručování !!!

V období od 17.11. do 15.12., kdy je poslední datum přijímání objednávek s garantovaným doručením do vánočních svátků dochází k menší úpravě dostupnosti produktů.

Dodání se týká produktů, které jsou na e-shopu označeny skladem, u produktů na objednávku či na dotaz nemusí být dodání zaručeno.

V případě zájmu o tyto produkty se neváhejte na mne obrátit pomocí emailu na adresu info@ozsmusic.cz před samotným vložením do objednávky.

Děkuji a poklidný předvánoční čas přeji