Kalendář – Jak se přidat?

Jste kapela, která chystá premiéru videoklipu, live stream či koncert? Jste pořadatel koncertu či hudebního festivalu? Jste produkční či dramaturg klubu a chystáte u Vás zajímavé koncerty? Chcete je mít zobrazeny v kalendáři s dalšími akcemi v české a slovenské republice?

Stačí jen zaslat plakát akce, seznam vystupujích a případně odkaz na FB událost či webové stránky akce v kompletu na email – info@ozsmusic.cz a vše Vám bude ZDARMA vloženo na web www.ozsmusic.cz.

Kapely – Jak být přidán?

Jste kapela, která má za sebou již dlouhou historii nebo teprve začínáte? Máte za sebou zajímavé koncerty, účásti na festivalech, support zahraničním kapelám či přímo zahraniční koncerty? Máte obsáhlou diskografii, velký počet videoklipů nebo jste jen kapela, která má za sebou jen jeden singl, ale chcete se ucházet o koncerty? Máte singly, které by měl každý slyšet, profily na sociálních sítích a streamovacích platformách? Chcete být součástí databáze kapel na webu www.ozsmusic.cz?

Stačí zaslat bio kapely (pro inspiraci můžete náhlednout do již nahraných profilů na webu), promo fotku kapely, odkazy na soc.sítě a streamovací platformy (Facebook, Instagram, YouTube, vlastní web, Bandzone, Spotify, iTunes, Bandcamp, atd.) a dva až tři songy v MP3 (pouze pro poslech na webu), to vše v jedné zprávě na email – info@ozsmusic.cz.

Profil kapely Vám bude vytvořen ZDARMA.

Upozornění: vložení kapely na profil nezajišťuje booking akcí, zastupování kapely, kapela může být pod labelem či mít vlastní managering.

Obchod – Jak se dostat do nabídky?

Máte obsáhlou kolekci oblečení a dalších produktů s kapelním designem či logem? Máte CD nebo sběratelské vinyly, které chcete nabídnout široké veřejnosti? Nebo máte jen třeba EP či v nabídce pouze jeden kousek merche? Chcete nabídnout vše přes e-shop na www.ozsmusic.cz/obchod, mít merch mezi více jak třicítkou dalších kapel?

Stačí napsat na email – info@ozsmusic.cz, že Vás internetový obchod a vše kolem zajímá a můžeme se domluvit na případném vystavení a prodej.

Přidání do nabídky e-shopu je zpoplatněno symbolickou jednorázovou platbou, marže je minimální a za to vše dostanete svůj prodejní online prostor, skladovací místo, administraci kolem produktů, zasilatelské služby a mnohem více pro spokojenost jak Vás, tak zákazníků.