Kdo jsem a čím se zabývám?

Od počátků jako ,,bedňák“, přes spolupráce s většími i menšími produkčními týmy na různých pozicicích při konání koncertů a festivalů, přes výrobce merche pro kapely/festivaly jsem se usídlil na pozici stagemanagera menších i větších festivalů a tour managera několika kapel a několika tour.

Poslední dobou se soustředím především na pořádání koncertů a tour pro menší kapely, které se postupně vypracovávají do podvědomí hudebních fanoušků, především se zaměřuji na českou, trochu i slovenskou rockovou, hardcorou a metalovou scénu, ale i ostatní žánry jako třeba punk a ska mi nejsou cizí a rád se podílím na tvorbě a vystoupení.

Do mých služeb patří i veškerá promo aktivita pro kapely (vlastní webové stránky, Facebook i Instagram), spolupráce s několika firmami pro výrobu merchandise, spolupráce s mediálními partnery, fotografické služby, kamerové záznamy koncertů, nahrávací studio, spolupráce s většími i menšími festivaly, klubovou scénou a v neposlední řadě i managering kapel.

S veškerými kapelami udržuji více než pracovní vztah i ndále, stále jezdím i na jejich koncerty a účásti na malých a velkých kulturních akcích všude po republice a především se i nebojím jet stovky kilometrů pro kontakt s kapelou, která mě osloví a věřím ji.

Moje úspěchy

Mezi pracovní úspěchy řadím výrobu merche pro kapely Škwor, Root, organizace Show Your Help a Suicide Angels.

Jsem v hlavní produkci festivalů Hubertka Attack a Hubertka Open Air, vedlejší role při Votvíráku a dalších větších akcích.

Na tour jsem spolupracoval s kapelami Anthems, Bikkinyshop, Crippled Fingers, ONA, Depression Island, Meresiew, Mr.Dynaboom, Made By Zero, slovenské Landless, Stay Down a mnoho dalších hlavních jmen akcí či supportů.

Partneři