Topolčanská nu-metal/hardcorová kapela Zero Tolerance začala vznikat v roce 2010 po rozpadu kapely PAYBACK (Miť – bicí, Diego – basa).

Pouze dvojčlenná kapela začala skládat tracky jako BTK, O’Grady, Svet, Bez pravidiel (které byli nahrány ve studiu) a mnoho dalších, doposud nenahraných věcí.

Na jaře 2015 k nám přišla nová krev – basák Matrix a zpěvu se ujal Kosťo. V této sestavě jsme vytrvli dva roky. V roce 2016 jsme spolu nahráli ve studiu dvě skladby – ,,Let’s against them“ + ,,War is time a bomb“. Na skladbu ,,War is time a bomb“ byl natočený i videoklip.

V dubnu 2017 opouští kapelu Matrix a na jeho místo přichází Mišo. Ve stejnou dobu příchází do kapely nový člen ženského rodu Sisa, která si bere na starosti zpěv+perkuse. V září toho roku nahráváme ve studiu další 3 skladby – Life is Episode“, ,,Money“ a ,,Death is still on the alert. Na skladbu ,,Death is still on the alert“ jsme v březnu 2018 natočili videoklip. V září 2018 jsme jsme všechny doposud ve studiu nahrané věci (2010-2017) hodili na jednu placku.

Nedlouho po nahrání končí spolupráce se Sisou a zůstáváme ve čtyřech.

V srpnu 2020 jsme nahráli nové album ,,NÁDEJ“, které s námi absolvoval i nový kytarista Vlado (Munky).