Jsme Plán to Kill – HC kapela z Pardubic, soustavně aktivní od roku 2014. Naše tvorba vychází převážně z vlivů HC, metalových a punkových band ze staré školy, okořeněná náladami a neurózami všech současných (a v minulosti samozřejmě taky bývalých) členů.
Kapela začíná oficiálně existovat v květnu 2014 ve složení Joule, Máca, Aleš a Pigi. V létě 2014 vychází první singl s třemi songy a videoklip na song Do tmy. Minidebut pod Kunětickou horou.
Oficiální debut v pardubickém klubu Žlutý pes na křest desky Streetmachine. Na počátku roku vychází EP ,,5‘‘ a klip Za pět českých na stole. Na přelomu roku další singly Odlišnej svět s videoklipem a singl Oběti, který má také videoklip.
V září 2016 vychází EP Iluze a dva klipy, tentokrát na singly V smíchu pláč a Iluze. Na začátku roku 2017 přichází Adam Průcha na pozici druhého zpěvu a Joule kvůli pracovním povinnostem omezuje účast na kapelní činnosti. V červnu 2017 opouští kapelu Aleš a Joule na čas vypouští koncertování. V létě 2017 na pozici basáka nastupuje Hona ,,Kaňour‘‘ Kaňka a stíhá s kapelou její první zahraniční vystoupení na TOHC Fest Music 2017 poblíž Topol‘čan na Slovensku. Na konci léta jsme si zahráli se španělským uragáne Vendetta FM.
Na podzim 2017 kapelu opouští Skypas a sestava tak zůstává trvale zredukována na jednu kytaru, rovněž se domlouvá další spolupráce s Joulem, čímž se stává zpěvákem číslo jedna, Adam z pracovního vytížení již není k dispozici. V listopadu si kapela plní velký sen a v Chrudimi předskakují americkým Madball. V lednu 2018 si v rámci Winter Bloody Tour zahráli s Debustrolem.
V červnu 2018 vypouštíme do světa klip k novému songu Vstávej na kterém se poprvé s kapelou představila Martina Rejzková, která rovněž převzala žezlo po Joulem a stává se po jeho odchodu naší novou zpěvačkou. Pár dní na to – první koncert s Martinou za mikrofonem a předskakování německým Crushing Caspars.
V srpnu 2018 vystupujeme v rámci Hardcore Day v chrudimském R klubu, mimo jiné například s Fourth Face, Locomotice a Pro-Pain.Na jaře 2019 opouští kapelu Kaňour a basu bere do ruky Lopoch.