Jsme Noisebleed a hrajeme metalcore s prvkama djentu, melodeathu, deathcoru a progu. Existujeme od roku 2010, nicméně kvůli různejm pauzám, výměnám členů a neexistujícím ambicím jsme první roky prožili striktně v režimu „zkušebnová kapela“, o který věděly jenom naše babičky. Až od 2016 se dá mluvit o fungující a ustálený kapele, která ví, co chce hrát a čeho chce dosáhnout, a nebojí se vyvenčit svoje breakdowny ze zkušebny na pódia. Po letech vegetativního stavu vylejzáme ze svýho kokonu jak bourec morušový, magoe voe! Vedle ostatních koncertů jsme si zahráli po boku známý metalcore party Before Us All (AUT) a začátkem roku 2017 jsme měli tu čest předskakovat Frozen Infinity (DE) a Inner Sanctum (DE) nebo Colossus Fall (CHE) a Attack Vertical (CHE) v rámci jejich turné po ČR, dále známým metalovým kapelám Pokerface (RUS) nebo Beneath My Sins (FRE).

V červnu 2017 jsme byli vybraný v rámci soutěže Eliminace portálu MusicMap z 91 kapel mezi 5 nejlepších a zahráli jsme si na 15. výročí metalovýho fesťáku Basinfirefest vedle zahraničních jmen jako Waltari (FIN), Pro-Pain (USA), Jinjer (UKR) a další.

V červnu 2018 jsme vydali naše první album ASYMBIOSIS. Tento rok jsme se taky vydali na turné po ČR a navštívili jsme 10 měst, vedle Prahy a Brna to byl napč. Liberec, České Budějovice, Ústí nad Labem, ale třeba i Aš a další.

V roce 2019 jsme se po menší pauze, způsobené cestováním kytaristy po Asii a plánováním nových songů, vrátili na stage s mini tour nazvanou Female Fronted Frenzy.