Výběr dle kapely
Výběr dle žánru

ANTHEMS (heartcore)

ANTHEMS (heartcore)

Pražská kapela Anthems, která svou tvorbu označuje jako “heartcore”, byla založena roku 2015. Hudba tohoto uskupení je charakteristická kombinováním heavy riffů s emotivními refrény a hlubokými texty. ... Více.

AS THEY RISE (metalcore/djent)

ATR vznikli v roku 2015, ich domovským mestom je Nitra (SK). Chalani začali intenzívne koncertovať s cieľom vybudovať si povedomie v metalcorovej komunite. V roku 2019 vydali svoj debutový album "Rebo ... Více.

DEPRESSION ISLAND (metalcore)

MERCH

DEPRESSION ISLAND (metalcore)

Roku 2015 nás, bývalé členy kapel Bastards Way, For Sale, Hackdown a Swarm, spojil osud a zrodila se metalcore-hardcore kapela Depression Island. Rok 2016 trávíme ve zkušebně v Pacově, kde tvoříme a z ... Více.

GLAD FOR TODAY (metalcore)

GLAD FOR TODAY (metalcore)

Královéhradečtí Glad For Today fungují od roku 2014, kdy začínali na žánrovém pomezí pop-punk / metalcore. Zkráceně řečeno - již od začátku si libovali v mísení ostrých kytarových riffů doplněných tvr ... Více.

MADE BY ZERO (metal/metalcore)

MERCH

MADE BY ZERO (metal/metalcore)

Vznik Made by Zero se datuje od podzimu roku 2009 z fragmentů Alone In The Silence a The Chemtrail. Původně zamýšlená výpomoc při nahrávání ve studiu se přerodila ve fungující kapelu. Téhož roku vyda ... Více.

MAKE ME COLLAPSE (metalcore)

MAKE ME COLLAPSE (metalcore)

MMC je mladá metalcorová kapela z Hradce Králové založená roku 2017. Do té doby působila 8 let jako We Came From Horror, kde po personálních změnách došlo k překopání celého projektu. Tvoří moderní hu ... Více.

MARKED AS AN ENEMY (metalcore)

MARKED AS AN ENEMY (metalcore)

MAAE je metalcore čtveřice z Českých Budějovic / Prahy. Kapela byla založena v roce 2016 a od té doby vydala dvě EP. EP ‘Crossroads’ vydala v roce 2018 s původním zpěvákem Bobem, jehož místo obs ... Více.

NOISEBLEED (metalcore/djent)

NOISEBLEED (metalcore/djent)

Jsme Noisebleed a hrajeme metalcore s prvkama djentu, melodeathu, deathcoru a progu. Existujeme od roku 2010, nicméně kvůli různejm pauzám, výměnám členů a neexistujícím ambicím jsme první roky prožil ... Více.

NOTHING LEFT TO SAY (metalcore)

NOTHING LEFT TO SAY (metalcore)

Kapela Nothing Left To Say vznikla v roce 2019 v Klatovech / Plzni. Metalcore plný breakdownu, nekompromisního vokálu, ale i melodických kytar. Kapela vydala v roce 2020 svůj první videoclip k sing ... Více.

SAWMILL (metalcore)

Sawmill je čtyřčlenná metalcorová skupina z Humpolce. Zakládajícími členy jsou Monika Makovcová, Jan Vejsada, Lukáš Krtek a Jan Popelka. Kapela vznikla v roce 2018, avšak na scénu se dostala až nedávn ... Více.

SEVERALS (metalcore/djent)

MERCH
SEVERALS je čtyřčlenná kapela z Plzně. První koncert kapely proběhl v roce 2015 a od té doby se snaží SEVERALS neustále posouvat směrem dopředu a překvapovat publikum novinkami. Hudební styl, kterým s ... Více.

STELLARIS (metalcore)

MERCH

STELLARIS (metalcore)

STELLARIS je pražská metalcorová kapela, která vstoupila na scénu na začátku letošního roku. Na stage přinášejí neutuchající energii, a to nejen díky svému nasazení a dravosti, ale i díky kombinaci me ... Více.

SUN WAS TURNED OFF (metalcore/deathcore)

,,Jsme kapela ze severních Čech kombinující metalcore, deathcore a djent. Do pár týdnů zveřejníme EP s názvem ,,Leave No Trace". Pro více info budem rádi, když nás budete sledovat na sociálních sítích ... Více.

THE REVOLT (metal/metalcore)

THE REVOLT (metal/metalcore)

Kapela The Revolt vznikla v prosinci 2007 v Pelhřimově od té doby jsme nahráli tři řadovky, dvě EP a nespočet amatérských audio i video záznamů. :o) (někteří možná i domácí porno) :o) Odehráli jsme v ... Více.