Výběr dle kapely
Výběr dle žánru

ANTHEMS (heartcore)

00:00
Pražská kapela Anthems, která svou tvorbu označuje jako “heartcore”, byla založena roku 2015. Hudba tohoto uskupení je charakteristická kombinováním heavy riffů s emotivními refrény a hlubokými texty. ... Více.

AS THEY RISE (metalcore/djent)

ATR vznikli v roku 2015, ich domovským mestom je Nitra (SK). Chalani začali intenzívne koncertovať s cieľom vybudovať si povedomie v metalcorovej komunite. V roku 2019 vydali svoj debutový album "Rebo ... Více.

DEPRESSION ISLAND (metalcore)

MERCH

00:00
Roku 2015 nás, bývalé členy kapel Bastards Way, For Sale, Hackdown a Swarm, spojil osud a zrodila se metalcore-hardcore kapela Depression Island. Rok 2016 trávíme ve zkušebně v Pacově, kde tvoříme a z ... Více.

GLAD FOR TODAY (metalcore)

00:00
Královéhradečtí Glad For Today fungují od roku 2014, kdy začínali na žánrovém pomezí pop-punk / metalcore. Zkráceně řečeno - již od začátku si libovali v mísení ostrých kytarových riffů doplněných tvr ... Více.

MADE BY ZERO (metal/metalcore)

MERCH

00:00
Vznik Made by Zero se datuje od podzimu roku 2009 z fragmentů Alone In The Silence a The Chemtrail. Původně zamýšlená výpomoc při nahrávání ve studiu se přerodila ve fungující kapelu. Téhož roku vyda ... Více.

MAKE ME COLLAPSE (metalcore)

00:00
MMC je mladá metalcorová kapela z Hradce Králové založená roku 2017. Do té doby působila 8 let jako We Came From Horror, kde po personálních změnách došlo k překopání celého projektu. Tvoří moderní hu ... Více.

MARKED AS AN ENEMY (metalcore)

00:00
MAAE je metalcore čtveřice z Českých Budějovic / Prahy. Kapela byla založena v roce 2016 a od té doby vydala dvě EP. EP ‘Crossroads’ vydala v roce 2018 s původním zpěvákem Bobem, jehož místo obs ... Více.

NOISEBLEED (metalcore/djent)

00:00
Jsme Noisebleed a hrajeme metalcore s prvkama djentu, melodeathu, deathcoru a progu. Existujeme od roku 2010, nicméně kvůli různejm pauzám, výměnám členů a neexistujícím ambicím jsme první roky prožil ... Více.

NOTHING LEFT TO SAY (metalcore)

00:00
Kapela Nothing Left To Say vznikla v roce 2019 v Klatovech / Plzni. Metalcore plný breakdownu, nekompromisního vokálu, ale i melodických kytar. Kapela vydala v roce 2020 svůj první videoclip k sing ... Více.

SAWMILL (metalcore)

Sawmill je čtyřčlenná metalcorová skupina z Humpolce. Zakládajícími členy jsou Monika Makovcová, Jan Vejsada, Lukáš Krtek a Jan Popelka. Kapela vznikla v roce 2018, avšak na scénu se dostala až nedávn ... Více.

SEVERALS (metalcore/djent)

MERCH
SEVERALS je čtyřčlenná kapela z Plzně. První koncert kapely proběhl v roce 2015 a od té doby se snaží SEVERALS neustále posouvat směrem dopředu a překvapovat publikum novinkami. Hudební styl, kterým s ... Více.

STELLARIS (metalcore)

MERCH

00:00
STELLARIS je pražská metalcorová kapela, která vstoupila na scénu na začátku letošního roku. Na stage přinášejí neutuchající energii, a to nejen díky svému nasazení a dravosti, ale i díky kombinaci me ... Více.

SUN WAS TURNED OFF (metalcore/deathcore)

,,Jsme kapela ze severních Čech kombinující metalcore, deathcore a djent. Do pár týdnů zveřejníme EP s názvem ,,Leave No Trace". Pro více info budem rádi, když nás budete sledovat na sociálních sítích ... Více.

THE REVOLT (metal/metalcore)

00:00
Kapela The Revolt vznikla v prosinci 2007 v Pelhřimově od té doby jsme nahráli tři řadovky, dvě EP a nespočet amatérských audio i video záznamů. :o) (někteří možná i domácí porno) :o) Odehráli jsme v ... Více.