Alternative Core

Kapela Alternative Core vznikla na přelomu let 2011 a 2012 z iniciativy Yipiho (zpěv) a Saxina (kytara, zpěv). Od té doby prošla kapela velkým vývojem a to jak hudebně, tak personálně. Více.

Anthems

Pražská kapela Anthems, která svou tvorbu označuje jako “heartcore”, byla založena roku 2015. Hudba tohoto uskupení je charakteristická kombinováním heavy riffů s emotivními refrény a hlubokými texty. Více.

Bikkinyshop​

Česká crossover-coreová stálice z Berouna/Prahy působící na domácí hudební scéně téměř dvě dekády. Za dobu své existence se řadila stylově k post-hardcoru, nu-metalu či alternativnímu rocku až k dnešnímu crossover-core. Více.

Crippled Fingers

CRIPPLED FINGERS jsou čtyřčlenná metalová kapela z Prahy již od roku 2011. Během jejich existence vydali EP, dvě alba a několik video singlů. Více.

Depression Island

Roku 2015 nás, bývalé členy kapel Bastards Way, For Sale, Hackdown a Swarm, spojil osud a zrodila se metalcore-hardcore kapela Depression Island. Rok 2016 trávíme ve zkušebně v Pacově, kde tvoříme a zkoušíme. Rok 2017 se nese ve znamení premiér. Více.

Ejakulující Kokos

Kapela, která vznikla už v roce 2015, pochází z Havl.Brodu/Brna hrající stylově grindcore/ hawaii coco coru. Skládá se ze 4 členů : Pigi – vokál, Dejv – el.kytara, Trhač – bas. kytara a Novi – Bicí. Více.

F.A.King

Virtuálně (určená pro balení nevědomých slečen obezními hochy) byla založena v roce 1993. Zkouška proběhla 31.12. 2010. Kapela vystupovala v 5 ti z čehož byly 2 vokály. Takto s obměnami pokračovala až do roku 2016. V tomto roce natáčí ještě v 5 EP Tady a teď!. Více.

Freakvencies

Kapela jako taková vznikla v roce 2015. Zakládájícími a dodnes fungujícími členy jsou kytarista Fojťa a basák Majk. Ti už předtím fungovali v různých projektech. Více.

Frozen Poppyhead

Frozen Poppyhead je česká metalová skupina založená v roce 2017. Tato sestava se skládá z hlavního kytaristy a zpěváka Richarda Tolknera, rytmického kytaristy a doprovodného zpěváka Alfreda Rezka, bubeníka a doprovodného zpěváka Davida Halady a basisty Jana Tošera. Více.

Glad For Today

Královéhradečtí Glad For Today fungují od roku 2014, kdy začínali na žánrovém pomezí pop-punk / metalcore. Zkráceně řečeno – již od začátku si libovali v mísení ostrých kytarových riffů doplněných tvrdými screamy v kontrastu s líbivými zpěvnými refrény. Více.

HEAD2DOWN

Kapela HEAD2DOWN vznikla v Topoľčanoch začiatkom roku 2004, prvý album Word 1.0 vyšiel v decembri 2008, druhý album NUM3eRS vyšiel v apríli 2011, kapela intenzívne koncertovala po Slovensku a hlavne Čechách. Více.

Idio&Idio

Kapela Idio&Idio vznikla v roce 2013 v Ústí nad Labem. V rámci žánru se řadí do poprocku s přesahem do punku i jiných žánrů. Idio staví na českých textech, výrazném ženském chrapláku, který bezvadně ladí s vokály kytaristů, ale také na zábavě, nespoutanosti a přívalu energie. Více.

Loco Loco

2011 – Květen – Po po 4 měsíční existenci nahráváme ve studiu Sono 2 první tracky Chci to všechno a Revoluce. První koncerty jsou naplanovaný na leden 2012! Více.

Marked As An Enemy

Metalcorová čtveřice z Česka založena v roce 2016. V roce 2018 kapela vydala debutové EP ‚Crossroads‘ – nahráno i zmixováno ve studiu Sound Rapids (Damián Kučera z kapely Skywalker). Více.

Monsters & Motherships

Od roku 2017 je na scéně tenhle vesmírnej rock co tě chytí za ruku až budeš padat z útesu. I takhle by se dala popsat tvorba Monsters & Motherships. M&M ve svojí tvorbě využívají paletu nálad pramenících z futuristicky dystopických obrazů a melancholických nálad. Více.

Mr.Dynaboom

Jsme poskládaní asi ze tří kapel z nichž každá hrála úplně jiný styl a to je možná naše plus, takže si u nás každej najde to co hledá (těžko škatulkovat). Více.

Never Left Behind

Kapela byla založena ve Štětí v roce 2009 původními ex zakládajícími členy Magma Hotel, ke kterým se přidali spřátelené tváře z okolí kraje. Původní hudební zaměření směřovalo do vod metalcore, nu-metal, HC. Více.

ONA

Třebíčsko-brněnská kapela hrající svůj osobitý styl rocku/metalu vystupuje v současné sestavě od konce roku 2015. Více.

SEVERALS

SEVERALS je čtyřčlenná kapela z Plzně. První koncert kapely proběhl v roce 2015 a od té doby se snaží SEVERALS neustále posouvat směrem dopředu a překvapovat publikum novinkami. Více.

Stay Down

STAY DOWN je hudební skupina hrající metalcore/hardcore z České Republiky konkrétně z jižní Moravy. Zakládajícími členy jsou Petr Hrnčár, Simona Blažková a Jan Juríček Více.

Streetmachine

StreetMachine je kapela z Pardubic hrající od roku 1995 a ve své hudbě promítá množství hudebních žánrů. V jejich originální tvorbě se nachází mix metalu, hard core, punku i rocku. Více.

The Slobs

Československá punk-rocková banda, která se poskládala v Olomouci. Kapela hraje melodický punk-rock s hlavním ženským vokálem. Ráda kombinuje žánry a nedrží se zajetých kolejích. Více.

TRUE REASON

Kapela TRUE REASON vznikla v Topoľčanoch v januári 2010, kedy basák Boro dával dohromady HC kapelu a keďže v tom čase z lokálnej kapely Godnoise odišli bubeník Maroš a gitarista Emil, trojica dala hlavy dohromady a za mikrofón zavolali Lukáša (ex Orgazma, ex In 60’s Undreground). Více.