9.prosince 2023 – Kolín / ,,U Vodvárků” 

Tak tu zase po roce máme tu naší tradiční vánoční tancovačku v rytmech metalu. Zase 6 kapel, zase kultovní hospoda U Vodvárků v Kolíně!!! Takže si odložte tašky s dárky se satanskými motivy a pojďte si hodit škrpálem na tradičně pestrý metalový koktejl, který jsme vám připravili.

Tento rok jsme dotáhli hodně čerstvé metalové krve a kdo, že konkrétně to bude? Masakrzní death metal s příměsí coru a slamu nám přijedou naservírovat ostřílení borci z ANIME TORMENT. Kluci jsou staří známí, ale od posledního jejich vystoupení u nás jejich kapela neuvěřitelně vyrostla a to také dokazuje velký zájem o jejich vystoupení za hranicemi. Z AT se stal jeden z vývozních artiklů českého metalu. Nekompromisní nářez!!! Velmi oblíbený energický thrash metal přijedou reprezentovat borci z cajzlu FAÜST. Obecně vlna thrashe se valí metalovou scénou a zrovna tihle hoši jsou to nejlepší, co je u nás k slyšení. Pak tu máme mladou krev, kterou tento rok budou zastupovat bandy NOMURA a SEARCH & DESTROY. Prvně jmenovaní prezentují muziku, která se pohybuje na pomezí djentu a progressive metalcoru, která zvládne i nejpřísnější srovnání v celosvětovém měřítku. Kluci ze SEARCH & DESTROY mají zase nakročeno do vod česky zpívaného deathcoru s velkým hitovým potenciálem. Kdyby někdo namítal, že čeština se k tomuto stylu nehodí, tak věřte, že jejich refrény jsou tak chytlavé, že utkví v hlavě na dlouhou dobu. O něco ostřejší notu, ale s jemnou ženou v popředí, nám zahrají moravští brutal deathmetalisté BESTIAL THERAPY. Nicméně věřte, že to bude spíše terapie vedoucí spíše k sebevraždě než k terapii v pravém slova smyslu 😊. Soupisku jako vždy uzavírá pořádající kapela z Týnce ELYSIUM, kde se už pořádně na bubenické židli usadil nový bicman a kapela se cítí silnější než kdy předtím. Přijďte to konec konců posoudit sami!

Takže v souhrnu pestrý večírek, který už je tradicí a vždy přináší návštěvníkům další metalové obzory!!!! Vypusťte tedy kapra, vyhoďte salát a přijde si dát metalový výplach myšlenek z mozku.

Kompletní soupiska festivalu: ELYSIUM, ANIME TORMENT, FAÜST, NOMURA, SEARCH AND DESTROY, BESTIAL THERAPY

Veškeré informace o akci a aktuální informace se dozvíte ve FB události.

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).