Týnecký Mazec 2023

24.června – Týnec nad Labem / Letní parket Ostrov 15:00

Rok se s rokem sešel a zase bychom Vás rádi pozvali na již 16.ročník našeho metalového festivalu, kde každý rok uděláme radost my vám a vy nám. Ze směru předchozích let nehodláme vybočovat. Extrémní metal, 9 kapel, překvapení ze zahraničí, skvělé jídlo, pití, atmosféra a také jedno speciální vystoupení.

Kdo již u nás byl ví, že máme vždy připravenou lahůdku, která sice moc není známá, ale rozhodně je to pecka. Tento rok tu máme francouzskou lahůdku, kapelu AHASVER. Kapela ještě nikdy nebyla v ČR a na kontě má pouze jednu nahrávku, nicméně se ale jedná o ostřílené borce z kapel Gorod, Dimitree nebo Eryn Non Dae. Jejich muzika je neobyčejně pestrá a pohybuje se na pomezí groove metalu a post metalu. Melodie, naléhavost na jedné straně a technika, dissonance na straně druhé. K tomu se ještě přidává silný groove, který může občas připomínat mnohem slavnější krajany. Prostě pestrá hudební lahůdka, která je naší dramaturgii vlastní.

Další paráda na pódiu bude ARMADA z dalekého Mexika, která je ale českým posluchačům víc než dobře známá. Nekompromisní death metalový nářez, jak umí jenom v Jižní Americe. Kapela se u nás na TM už jednou objevila a nadchla svou syrovostí a i následnou afterpárty. Zůstaneme ještě za hranicemi, budeme mít tento rok tradičně i zástupce našich bratrů ze Slovenska a to konkrétně brutal deathmetalisty PERVERSITY a mladou krev v podobě skvělé kapely MODERN AGE DYING. Druzí jmenovaní hrnou velmi svěží směsici melodického deathmetalu a coru. Zbývající bandy již budou z našich luhů a hájů. Oblíbený thrash klasického střihu nám naservírují pražští FORCE OF HELL s legendárním Zajícem za bicími. Hrubozrnný death metal s dvěma frontmany SHAMPOON KILLER, moderní death/metal/coristi ALL BLESSED KILLS a instrumentální profesoři ZUBATHAA doplní soupisku letošního line-upu. My (ELYSIUM) nebudeme chybět také, ovšem v našem případě se bude jednat o speciální záležitost. Půjde o poslední koncert v sestavě s Peterem Hetešem. Pokud máte zájem nás v této sestavě vidět, je to vaše poslední příležitost.

Fakta jako vždy je také nutno doplnit. Festival je pořádán ve vzdušném areálu letního parketu ,Ostrov” ve středočeském městě Týnec nad Labem (cca.60km od Prahy, 30km od Pardubic). V areálu je dostatečný prostor pro stanování (možno přijet již v pátek), odpočinout si a děti jsou také moc vítány. O pitný režim i něco do žaludku jako vždy postaráno!!! Jídlo je připravováno našimi šéfkuchaři a jedná se u nás v podstatě o samotnou disciplínu. Pohodlí je zajištěno dostatkem lavic se stoly s přímým výhledem na pódium. Parket je kryt mobilním stanem o rozloze 160m², takže nepřízeň počasí nemá na zážitek z festivalu prakticky žádný vliv. Areál bude otevřen již od třech hodin. V těsné blízkosti areálu je i dostatek prostoru pro parkování. Samozřejmostí na ,,Mazci” je jedinečná atmosféra, skvělý zvuk, příjemný areál, dobré pivo a jídlo. Metal!!!

Kompletní soupiska festivalu: AHASVER /FRA/, ARMADA /MEX/, ELYSIUM, PERVERSITY /SK/, MODERN AGE DYING /SK/, FORCE OF HELL, SHAMPOON KILLER, ALL BLESSED KILLS, ZUBATHAA

Veškeré informace se dozvíte ve FB události.

Oficiální plakát

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).