Také si myslíte, že styl deathmetal je furt to samé „blití“ dokola? Máte pocit, že se v Čechách se nedá hrát deathmetal na úrovni??? Změnit názor se vám pokusí 4 deathmetalové kapel z různých koutů naší země v minitour nazvaném „Return to Stability 2.0.2.2“. 4 místa, 4 kapely, 4 různé pohledy !!!

Neurotic Machinery – groove-progresivní deathmetal s vlastní tváří. Tachovští borci na muziku vždy měli svůj pohled a ten dotáhli téměř k dokonalosti na poslední desce. Propracovaná muzika, která svojí prezentaci v popředí s dvěma zpěváky nenechá nikoho v klidu.

Elysium – týnecký deathmetal s prvky coru, který se nebojí techniky a tísnivé atmosféry s energickým živým vystoupením smete vše živé v dosahu.

Dysangelium – poctivý deathmetalový buldozer, který už léta válcuje česká pódia svou poctivou muzikou. Klasičtější podání deathmetalu ve stylu starých SINISTER nebo borců KRABATHOR.

Phylactery – mladá kerosinová deathmetalová jízda, která tempa šponuje na maximum. Sype se, houpe se a celou dobu noha na plynu. Jízda jak prase.

Tato sestava bude k vidění v těchto termínech a na těchto místech:

19.3.2022 – Plzeň „Pod Lampou“

26.3.2022 – Jaroměř „Nároďák“ (v rámci dvoudenního festivalu „Nároďákfest“)

2.4.2022 – Kutná Hora „Česká 1“

16.4.2022 – Brno „Melodka“ – událost již brzy

V tomto neveselém období si přijďte zaházet řepou a přijďte se přesvědčit, že deathmetal není vyčerpaný metalový žánr. Kapely nechají na pódiu vše, aby vám toto dokázaly!!!

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).