Vážení,

ač to bude znít asi trochu divně, tak za poslední necelé dva roky (od března 2019) doposud jsem musel přesunout, potažmo zrušit více jak 30ku koncertů/festivalů, které jsem produkoval či na nich spolupracoval a to Vám trochu víc vezme chuť v tom pokračovat.

I když jsem za tu dobu poznal spousty skvělých lidí, ať už z kapel, klubů, od techniky, cateringu (a těch všech na které jsem zapomněl), samozřejmě i těch méně spolehlivých, se svými starostmi, existenčními problémy, tak bohužel jim musím dát nyní na nějaký čas sbohem.

Dávám nyní na druhou kolej pouze tu část Company – produkční, i nadále budu rád za veškeré spolupráce, od mediální podpory, přes personální otázky, technické věci, až po co největší využití těchto webovek.

Pro tento web chystám několik novinek, ať už rozšíření kalendáře pro sousední státy až po e-shopové novinky, tam se hodně těště.

Závěrem neskrývám slova touhy po podpoře, o zmínce mých kroků, pro využití webových stránek od co největšího množství kapel, pro které celé jsou.

Jmenovitě díky Hubertka Open Air festivalu, Týnecký Mazec a kapelám Elysium, Innersphere a Landscape Of Shadows, vy jste mi dali ten největší prostor pro vývoj, ale i poděkování jde za všemi kapelami, které mají svůj merch na shopu, kteří mě oslovují v čemkoliv, však tu stále pro Vás jsem a budu, posuneme Vás mezi nové fans a bude o Vás slyšet.

Ondra Zbůďa

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).