Goofy Cow se ve svém novém singlu vysmívají trollům a předpotopním hnutím.

O Singlu:

Movement Nation je single, který se svým textem trefuje do všech trollů, pozérských hnutí a protestantů, kteří se přiživují na aktuálních problémech.

Singl se opírá o rockové kytarové riffy se svižnými beaty, které se prolínají se samply a vloženými elektronickými pasážemi. Zpěvné refrény pak střídají rapové pasáže ve slokách. Podle Goofy Cow z Movement Nation vyzařuje energie, odhodlanost a nespokojenost s aktuálním nastavením společnosti.

“Idea texu k Movement Nation ve mě zrála poměrně dlouhou dobu. Vychází z  aktuálního dění ve spojených státech, protože si myslím, že to má globální dopad na okolní svět ať už přes média nebo socials. Připadá mi, že je tam spousta témat vyhnaná do extrémů a lidé jsou přehnaně přecitlivělí. Vyráží protestovat do ulic pod sebemenší záminkou a tím vlastně zabíjí samotnou podstatu problému a diskuzi, protože čím více se tyhle protesty a zprávy omílají, tím méně dostávají pozitivní pozornost. Nehledě na fakt, že se mnohdy k samotným protestům nabalí i trollové a vytváří zbytečné konflikty.” říká k textu Kuba Pavlík

Videoklip se odehrává v místnosti polepené novinami a vyčnívají z něj jednotlivé headliny a statementy, které pokrývají aktuální společenské rozpoložení. Zpracování videoklipu si tentokrát vzal na starost Martin Jarka a.k.a Nazdy a určitě jde o povedený kousek  do naší sbírky videoklipů.

Profil na webu: Goofy Cow

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).