Týnecký Mazec je pro letošní léto již minulostí, ale rád bych po skončení zanechal pár děkovných slov a trochu shrnutí o čem to vlastně letos bylo.

Po menších logistických kapelních problémech celá akce odstartovala v naplánovaných 17:00 a to partou Cr0w T0 Cr0w, první kapely to mají občas těžké, ale bylo vidět na první padesátce přítomných fans, že je hlad po muzice a kapela dostala velikou podporu a mohlo se začít užívat již 14tý ročník Týneckého Mazce.
Druzí se pódiu objevila kapela Noisebleed, patřící pod Czech Female Growlers, pro mě navíc s nemalým překvapením v podobě supportující zpěvačky Alenky z Nocturnal Pestilence a já jsem strašně moc rád za super výkon, který jejich set dal. Ženy vpředu táhly a táhnout budou i v budoucnosti, toho se nebojím.
První polovinu celého programu uzavírali techničtí Mean Messiah, kteří představili především věci z poslední desky Divine Technology a po nich symbolicky do slunečního západu přicházeli melodie a zpěv od kapely Embrace The Darkness.
Druhou polovinu line-upu otvírali Neurotic Machinery a byl to těžkotonážní vpád do večera. Dvojice zpěváků s podporou sehrané kapely se známými hity udělali z prostoru před pódiem zónu nadšení, zpěvu, zábavy a velkým potěšením pořadatelům za vysokou účást, která se vyšplhala nad 200 návštěvníků této akce.
Po Neuroticích nastoupila domácí, pořadatelská sestava Elysium, která je vidno domácí deathovou celebritou a fanoušci si užívali, podpořili každý song, a tak nějak to dopomohlo vygradovat i výkon zpěváka, který si dle potvrzených zákulisních informací roztrhnul kraťasy a závěrem i spodky, takže děkuji za oběti.
Největší destrukce přišla ale až s belgickými borci z Bear, a to doslova, kapela po letech na stagi, sehraná do posledních tónů, dynamický zpěv, ohromná světelná show a na konci rozbití kytar a kompletních bicích, no měli jste tam být, medvěd dal úder.
Finální set přinesla kapela Prolapsed, která se nakonec s prosbou na přídavky od nesmrtelných fans a díky své energii dohrála až do brzkých ranních hodin.

Děkujeme všem kapelám za výkony, všem, kteří se podíleli na přípravě celé akce a pak především všem fanouškům, kteří byli ať u pódia, kdekoliv v areálu nebo nakonec podpořili kapely nákupem jejich merche.

Oficiální fotoreporty na přiložených FB odkazech
Událost: Týnecký Mazec 2021
Stránka pořadatele: Týnecký Mazec festival

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).