Pár slov od frontmana Petra:
 
,,Album vznikalo v době pandemie a pracovali jsme na něm přes rok. Na začátku procesu se ke kapele připojil kytarista Tomáš Kopeček a tím hodně nasměroval kapelu k ”novému zvuku”. Chtěli jsme se odprostit od ”klasického” zvuku Critical Acclaim, kterým jsme se v minulosti prezentovali. První vlaštovkou a ukázka, kam chceme směřovat, je singl Out Of Blue, který jsme společně s videoklipem vydali na začátku června.
Producentské taktovky se ujal náš člen Martin Procházka a začali jsme úplně od podlahy a kompletně překopali styl tvoření hudby, aranží a psaní textů a společnými silami jsme dali za vznik tohoto alba, které jak věříme, může svou pestrostí oslovit nové fanoušky, kteří nás v minulosti třeba neznali. Co se týče témat o kterých je 10 nových songů, které na albu najdou, tak jsme se snažili dotknout několika témat, jako např. globálních problémů (Out Of Blue, Edge of The Night). Také o zkušenosti, kterou jsme měli s malým nevidomým Vojtou, pro kterého jsme díky benefičnímu koncertu v roce 2020 vybrali peníze na asistenčního psa (Sleepers), ale také o rakovině dnešní doby, jako jsou sociální sítě a lidé, kteří jsou nimi pohlceni (Bleeding Crown), tak také (a to je pro mne asi nejsilnější song na albu) jsme napsali song o vztahu mých synovců vs mých rodičů. V Songu Far (There For You) jsem se snažil přiblížit vztah na dálku, protože moje sestra s dětmi, kterým je 5, respektive 10, žije již 22 let v USA, tudíž se mí rodiče můžou se svými vnoučaty vidět jen velmi omezeně např. přes Facetime a nebo když štěstí dá, tak jednou za rok na 14 dní. Ty emoce jsou v této věci opravdu cítit a dokonce se nám podařilo na začátek a konec mé synovce dostat do songu , kde vykládají o tom, co mají na svých českých prarodičích nejradši a za nás je to nejlepší možné zakončení celého alba. O mix a mastering se postaral Filip Vlček z kapely John Wolfhooker.”
 
Album si můžete poslechnout na Spotify účtu kapely, v brzké době bude k mání i ve fyzické podobě a křest alba proběhne 6.8. v Přerově, kde jim support budou dělat NSOS.
 
Album v digitální podobě – Spotify: Critical Acclaim – Vague Faces 
 

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).