Ahoj všem fanouškům muziky,

situace s pandemií koronaviru stále není lepší, a tak nám nezbývá nic jiného než psát po roce tyhle řádky znovu. Velice nás to mrzí, ale jsme nuceni letošní ročník Štěpfestu 2021 přesunout na další rok. Ideální termín stále hledáme a domlouváme, ale cílem je držet se zavedeného květnového termínu.

Aktuálně pracujeme na tom, aby byl zachovaný line-up tak, jak byl původně naplánován pro rok 2020 a s potěšením můžeme říct, že 80% interpretů máme již potvrzených. Lístky tedy nadále zůstávají v platnosti. O veškerém průběhu a novém termínu Vás budeme kontaktovat pomocí našich sociálních sítí.

Dobrou zprávou je, že chuť pokračovat v práci a pořádání koncertů nadále máme a tak již teď plánujeme letní verzi Štěpfestu, který naváže na loňskou mini edici. Jako ideální datum jsme vybrali termín 31.7.2021 a v záloze máme opravdu skvělá jména! Takže pokud situace dá, tak je na co se těšit!

Děkujeme za veškerou podporu a přízeň,

za Štěpfest,

Venca <3

 

FB stránka festivalu: ŠTĚPFEST 

 

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).