Bookingová a eventová agentura FAKING BOOKINGS bohužel jako většina pořadatelů přišla s aktualizovanými informacemi ohledně akcí v jejich kalendáři na měsíce květen a červen a s pochopením musím podat info ohledně zrušení či v lepší variantě pouze v posunu akcí.

Květnová akce KUMPÁNI 2021 z původního letošního datumu 8.5. byla přesunuta na 7.5.2022, a doufá se, že sestava z letošního ročníku Hitmakers, Kruize Kontrol, AnarchiA, Na Knop Company, DWTK, The Broken Dam a O-Way se podaří opět zabookovat a domluvit na nové datum.
Vše v nové události: Zahájení 2022 / Kumpáni Loužnice

Ze zrušených akcí to je zastávka ve spolupráci s METAL FEAST Agency z THE BLACKCROW CZ/SK tour kapel Hypnos, Doomas a Made By Zero v KD Velké Hamry, tato akce nemá bohužel náhradní termín.

Co ale dostalo náhradní termín, tak je FAKING HARD MUSIC FEST, s pořadovým číslem 9. Z letošního původního datumu 4.-5.6. byl přesunut na 3.-4.6.2022 a prozatím je i stále počítáno s kapelami Neurotic Machinery, F.A.KING, DWTK, tartarO:s, WAIT, Kruize Kontrol, We Are The Dust You Turn Into, Perseid, HALLODRN, Body Bag a dalšími, aby Vám nic neuniklo, určitě sledujte událost: Faking Hard Music Fest 9

Vše podstatné se dozvíte i na Facebook stránce FAKING BOOKINGS.

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).