,,Z důvodu, který nikomu nebudeme raději ani připomínat jsme byli nuceni jarní Hubertka Attack již dvakrát neuspořádat a třetí termín aktuálně ani bohužel neplánujeme.
Velmi se omlouváme všem, kteří se těšili a věřili v již druhý termín, který byl letos stanoven na 3.4., ale opravdu nevěříme, že se za necelý měsíc něco v ČR spraví a my Vám budeme moci zpříjemnit jaro sestavou kapel v čele s Projekt Parabelum, Backfist, Volant, Louty a neméně skvělými Absolute Zero, Underside a partou Ejakulující Kokos.
Tímto vyjádřením se zároveň i omlouváme avizovaným kapelám pro které momentálně nemáme náhradní termín, ale budeme s Vámi v kontaktu a práce celé crew zůstane stálou i když v této době trochu nepředvídatelnou cestou a zápalem.”
 
I přes tuto nepříjemnou dobu můžete podpořit kapely nákupem jejich merche, muziky, věřit, že se jim naskytnou mnohá koncertní místa již v brzké době.
Podpořit můžete i pořadatele z crew Hubertka Open Air festivalu, letní akce je stále připravena i kdyby měla být v příštím roce.
 

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).