Tak máme tu druhý díl našeho krátkého připomenutí line-upu Týneckého mazce 2021, který se doufejme bude konat v té sestavě, jak je již druhý rok připraveno. Na otázky ohledně proběhlého roku a plánu na rok nynější. Do otázek se nám vrhli belgičtí divočáci balancující na hraně všech extrémních stylů BEAR, brutální polské komando SPHERE a death/grindový drtiči PROLAPSED!!! Tak zase akorát tak krátké čtení na jednu návštěvu WC. Sledujte FCB stránky festu!!!!

  1. Rok 2020 byl dost nestandardní. Jak jste jako kapela tento rok strávili???

  2. Jaké máte plány na tento rok???

 

BEAR /BE/

  1. Rok 2020 byl opravdu šílený! Ve skutečnosti jsme letošní rok trávili, především tvorbou nových věcí, abychom navázali na naši poslední desku „Propaganda“. Zároveň se snažíme co nejvíce propagovat toto nové album, které vyšlo v koronové době. Jsme hrozně moc nadšení z těchto nových věcí. Doufáme, že je lidé budou moci, co nejdříve slyšet! Byli bychom moc rádi, kdybychom už mohli konečně hrát koncerty a konečně nové album živě podpořit.

  2. Naše plány pro příští rok je pokračovat ve skládání nových věcí a co nejvíce hrát živě hned jak to půjde! Všichni opravdu držíme palce, aby to bylo co nejdříve možné. Ať tak či onak, naše vražedná „machina“ nepřestane jen tak běžet!

 

SPHERE /PL/

  1. Rok 2020 byl skutečně „zvláštním rokem“. Nebylo mnoho akcí, na kterých jsme měli možnost zahrát. Odpadly nám akce jako Týnecký Mazec a Gothoom, na kterém jsme se také měli konečně objevit. V Polsku se nám také zrušilo spousta akcí. Loňský rok jsme strávili hledáním nového zpěváka a baskytaristy a následně, pak bylo nutné se sehrát. V současné době jsme plně připraveni se zase vrátit na pódium.

  2. Plány na tento rok jsou především v dokončení materiálu pro čtvrté album. Začali jsme skládat někdy na konci prosince a v současné době máme hotové 3-4 skladby. Doufáme, že do června budeme mít veškerý materiál kompletní a budeme moci vyrazit do studia nahrávat. Album bude pro nás v mnoha ohledech speciální, protože v roce 2022 bychom měli oslavit 20té výročí existence kapely.

 

PROLAPSED /CZ/

  1. Minulý rok se na tu bídu celkem vydařil. Stihli jsme odehrát 10 skvělých koncertů. I když se jich spousta dalších zrušila/přesunula. Také jsme vydali nový merch k songu Do Not Beg. Vlastně bychom ten rok hodnotili celkem úspěšně včetně vydařeného 5. ročníku akce Pořezanej Ksicht, kterou každý rok u nás v Hlinsku pořádáme.

  2. Plánů je hodně, jen není moc času na jejich realizaci. Uvidíme, jak to bude s koncerty letošní rok. Samozřejmě bychom rádi odehráli co nejvíce akcí, nicméně uvidíme, co nám tahle situace dovolí. Každopádně když vše půjde podle představ, tak bychom rádi jeli koncem letošního roku do studia nahrát další album. A jelikož několik našich fans mělo zájem o vinyl, tak jsme se rozhodli ve spolupráci s Bizzare Leprous production vydat naše poslední album The Condemned i na vinylu. Bohužel jsou celkem dlouhé čekací lhůty, takže očekáváme že snad někdy začátkem léta to bude venku. Pokud to půjde, tak budeme zase pořádat naší akci Pořezanej Ksicht. Ten by se měl uskutečnit 18.9. Více info se určitě v blízké době dozvíte na našich Facebook stránkách. Doufáme, že se co nejdříve uvidíme na nějakém koncertě, protože nám to už vážně chybí. Bohužel se ale zatím vše ruší a přesouvá.

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/468135413779471

Web festivalu: http://www.tyneckymazec.cz/

 

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).