Kapela FROZEN POPPYHEAD vypouští v krátké době již druhý videoklip. Poprvé (zhruba před měsícem) to byl sestřih z koncertů a singlu SALUTE, nyní hraný videoklip na singl UNBLINDED.

 

Otázka co tímto ,,častým” vydáváním klipů kapela zamýšlí či co můžeme očekávat je asi na místě a proto nám odpověď dá sám zpěvák Richard:
,,Vydáním klipů s takhle krátkým odstupem se snažíme připravit naše fanoušky na vydání našeho druhého a objemnějšího alba. Věříme, že častějším přísunem materiálu udržíme fanoušky v bližším kontaktu s námi. Tedy alespoň online. Klipů jsme se rozhodli vytvořit tolik, kolik bude mít album písní, protože jsme se s každou skladbou mazlili stejně. Nechceme pouze vypíchnout dva nebo tři kusy z alba a ovlivňovat tak oblíbenost písní. To necháme na našich stávajících i potenciálních fanoušcích. Písně jsou navíc velice rozdílné, ať už žánrově či stylem kompozice, takže by bylo velice obtížné je mezi sebou jakkoliv porovnávat. Dalším důvodem, proč jsme se rozhodli každou píseň oklipovat je ten, že nechceme fanouškům dávat poloviční obsah. Některé písně nabydou významu až s videoklipem. Kdo se na klip prostě dívat nechce, a nehodlá být při poslechu rozptylován a rušen blikajícími obrázky, má tu možnost na Spotify, iTunes, a tak dále. Nicméně, tomu, kdo má klipy rád, ten vizuální obsah dáme. Nejspíš nás za to bude mít rád i algorytmus Youtubu. Posledním důvodem proč tolik klipů je ten, že jsem se zamiloval do psaní scénářů videoklipů a vymýšlení způsobu jak sdělit určitou myšlenku snad originálně. Kluci mi v tom hodně pomáhají a jsou opěrným bodem pro samotnou realizaci. Především je super, že když jim například řeknu, že potřebujeme do klipu fíkus, jinak to nebude ono, tak hned po tom co ustane záchvat smíchu začnou přemýšlet jak a kde ho seženeme. A to je k nezaplacení!”

Můžeš nám i trochu prozradit co Vás vedlo zrovna k tomuto klipu?
,,K vytvoření písně a videoklipu v tomto duchu mě inspiroval náš kytarista Alfred Rezek, kterého jsem při chvilce nápadového vyhoření požádal, ať přinese do zkušebny pěkný refrén. On druhý den přišel s nástřelem kytarového podkladu a částí textu, kde anglicky stálo: “Bojím se toho co přijde. Bojím se otevřít své oči.” V ten moment jsem si vybavil pár dnů starou situaci, kdy jsem se zamyšleným pohledem do telefonu stál na zastávce Senovážné Náměstí – Pošta před dveřmi trolejbusu, ze kterého se snažil vystoupit slepec. Mával ve vzduchu holí a nejspíše nebyl slepý úplně, protože věděl, že tam někdo hloupě překáží, což ho donutilo zakřičet: “Tak sakra uhneš nebo co?” Zprvu mě to naštvalo, ale pak jsem si uvědomil, jak moc těžký život musí ten pán mít, a že chyba byla na mé straně. Tento malý konflikt jsem si spojil se slovy textu, který přinesl Alfred a jelikož klukům se to líbilo, měli jsme téma jasné.”

 

Oba avizované videoklipy si můžete pustit na přiložených  odkazech.

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).