Dne 19.12. v 14:00 odstartuje Benefiční koncert, který bude kompletně online, nebude to ale jen předvánoční koncert pár kapel, součástí celodenního programu bude i ohňová show skupiny ALTERNA a především se bude hrát pro dobrou věc. Ale o tom všem se Vám nyní trochu více rozepíše manager kapely PURNAMA, jeden ze čtyř démonů a spolupořadatel akce – Michal Šedivý.

 

Asi začněme tím, pro koho je celý koncert/akce pořádán?

MŠ: Ahoj, tahle akce je pořádaná pro Florimona. Florimon se od mala potýká s neléčitelným onemocněním – progresivní svalovou dystrofií. Letos v červnu se dostal ze dne na den do náročné situace, díky které se celé rodině, už tak nelehký život, změnil doslova o 100%. Flori spadl na respitním odlehčovacím pobytu osobním asistentům na zem. Došlo u něj k těžkému kombinovanému úrazu. Zlomil si stehenní kost a 2 hrudní obratle. Strávil měsíc v nemocnici, podstoupil v Jablonci na Nisou operace, pak ho převezli do Motole kvůli respiračnímu selhávání plic po narkóze a zlomeninám obratlů. V Motole Florimona převedli natrvalo na tlakově řízenou umělou plicní ventilaci při spánku, bez které se už neobejde. U dítěte se svalovou dystrofií, vysokým rizikem dekubitů a osteoporózou, je dlouhodobé upoutání v leže na lůžku po dobu hojení zlomenin průšvih. Za 100 dnů v leže ztratil většinu zbývající svalové hmoty. Operovaná noha po osteosyntéze se bude hojit přibližně 1 rok, zlomené obratle se už zhojily, ale obojí s nejistým výsledkem vzhledem k vážnému stavu. Ošetřující lékaři Florimona zařadili do podpory Týmu dětské paliativní péče. V Libereckém kraji však v tomto směru nejsou žádné služby a zatím se nepodařilo najít nikoho, kdo by Floriho na pár hodin v měsíci obstaral. Třikrát týdně k Florimu domů chodí fyzioterapeutky za přímou úhradu a neobejde se bez spousty pomůcek a potřeb, které nejsou hrazené zdravotní pojišťovnou (jednorázové senzory k oxymetru, hadice a filtry k plicní ventilaci, rehabilitace, ortézy, speciální výživové doplňky…). Za jakoukoliv podporu a pomoc budou velmi vděční.

 

Na čí koncertní sety se můžeme těšit? Jak se vlastně skládal program? Byla sestava kapel již v hlavě dlouho dopředu nebo se to skládalo postupně a třeba i kapely se nabízely samy?

MŠ: Tak kromě kapely PURNAMA, zde zahrají kapely – INNERSPHERE, WELICORUSS, F.A.KING, WE ARE DUST YOU TURN INTO, PAČESS a legendární kapela V.A.R z Liberce.
Ono to vlastně vše vzniklo na základě toho, že jsme měli s většinou zmíněných kapel odehrát pár koncertů. Jenže situace ohledně údajného COVIDU 19, to vše překazila. To hraní opravdu moc chybělo, letos měla být hromada koncertování. Přerušili jsme i naše Tour Flame of Rebellion. Tak přišel nápad, že uděláme Online Stream koncert. A samozřejmě, jsme to chtěli udělat něčím výjimečné. A tak se rozhodlo, že akce bude benefičního rázu. A náš zpěvák Jakub Viták, začal hledat osobu pro kterou to vše bude. Jelikož on se v této svéře pohybuje pracovně, a ví, kde hledat.
A pak jsme s tímto nápadem oslovili, i kapely se kterými jsme měli na podzim koncertovat. Jim se ten nápad velice líbil a benefiční online stream festival byl na světě.

 

Chtěl by jsi něco nakonec říci k této akci? Něco sdělit těm, kteří se ještě nerozhodli, zda si pustí online přenos nebo i přispějí?

MŠ: Krom toho že tato akce je benefiční, a chceme pomoci Florimu. Je to i hlavně velké poděkování, našim fanouškům a lidem. Všem těm, kteří nás v tomhle roce podpořili, kupovali merch i když se nekoncertovalo. Moc vám za to děkujeme, bez vás bychom tu nebyli.. A i když se neuvidíme naživo, dáme do toho všechno. Všichni si to moc užijeme, a doufáme že vy taky. A těšíme se na vás v roce 2021, snad už i živě, někde na pódiu. Děkujeme za vaší podporu. Michal

 

Odkaz FB události: https://www.facebook.com/events/651357862245131
YouTube kanál přenosu: https://www.youtube.com/user/PurnamaMetal

Mediální partneři: Music Wolves, Metalisté Srdcem i Duší, Bloodstream Radio, Metal Revolution, Spark, Brutal Girl, Jimi Print, M Luth Slaughter, Metalheart radio, Rock metal Clubs, Metal – Line, Obscuro.cz, Slovak Metal Army, Rocksound.cz, Rockpalace, Naše Pojizeří, Faking Bookings, Rockshock.

!!! Předvánoční doručování !!!

Informační upozornění:

Od 1.12. dochází k expedici pouze produktů skladem (na objednání by již nemělo jít nic zakoupit/zamluvit) a již tomu ani nebude v dalším roce.

Důležitá data:

15.12. - přijímání posledních objednávek + vypnutí e-shopu pro sváteční údržbu a inventuru

17.12. - poslední den pro příjem plateb

18.12. - poslední den roku 2023 kdy odchází objednávky, bez mezisvátečních osobních setkání

Od 1.1. již standardní řešení objednávek.

Pro jakékoliv dotazy použijte prosím email info@ozsmusic.cz. 

Případně volejte 731 449 884 (pouze v opravdu nutných případech, děkuji).